Byt 3+1 v cihlovém domě, vlastní parkovací stání a zahrádka

KM - 14.04.2023 KM - 14.04.2023
The location provided ad is street.
Price
Price price with a broker
The commission including commission
Locality
City Frýdek-Místek
Street Kpt. Nálepky
Information about the property
Order number 1313
Date 09.06.2023
Contact the agent
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Description

Toužíte po bydlení s vlastní zahrádkou, kde bude klid od městského ruchu, ale přitom Vám vyhovuje zázemí, které nabízí město?
HELIX REALITY má pro Vás jedinečné řešení - byt v cihlovém bytovém domě se čtyřmi jednotkami s prvky venkovského bydlení v rodinném domě. Vzhledem k lokalitě, kde se tento dům nachází, je to opravdu možné. Bytové domy na ulici Kpt. Nálepky v okrajové části Frýdku, v blízkosti Frýdeckého lesa, jsou obklopeny zástavbou rodinnými domy. Místní nepotřebuje lokalitu Černá cesta více představovat, přespolní budou mile překvapení.
Jedná se o byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 ve 2.NP o podlahové ploše 88,88 m2.
Popis: K bytu je vlastní krytý vchod, kdy hned za vstupnímu dveřmi v 1.NP je komora/dílna (4,2 m2) a zádveří, do samotného bytu se vystupuje po strmějším betonovém schodišti. Přede dveřmi do bytu je pak ještě výlez na půdu, která je společná pro všechny 4 bytové jednotky v domě. Za vstupními dveřmi do bytu jsou po pravé straně tři prostorné prosluněné pokoje - první je samostatný (14,6 m2), druhé dva jsou vzájemně propojené (16,9 a 16,9 m2) všechny s orientací na JZ. Naproti vstupním dveřím je kuchyně (9,9 m2) s novou kuchyňskou linkou a samostatnou spíží (0,8 m2) s orientací na SV. Nalevo od vstupních dveří je prostorná chodba, z níž se vchází do koupelny s vanou a plynovým kotlem (4,2 m2) a na toaletu s oknem (0,8 m2).
Na podlaze ve všech pokojích jsou zachovalé dřevěné parkety, na chodbě PVC, kuchyň a sociální zařízení mají dlažbu. Okna jsou plastová se žaluziemi.
Dům ze šedesátých let je zděný bez podsklepení, má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor, valbovou střechu s oplechováním z pozinkovaného plechu. Obvodové svislé konstrukce jsou zděné, převážně tloušťky 45 cm. Půdní prostor není upraven k účelovému využití. Dům je napojený na rozvod zemního plynu. Voda je přivedena z veřejného vodovodního řádu, uvnitř jsou plastové rozvody studené vody. Kanalizace je napojena na veřejný kanalizační řád.
K bytu náleží podíl 180 m2 na pozemku kolem domu o celkové velikosti 721 m2, na němž jsou vybudována parkovací stání, bytu přísluší jedno z nich. Užívání konkrétní části pozemku kolem domu je podloženo Dohodou spoluvlastníků.
Plynovým kotlem je zajištěno vytápění bytu (radiátory) a ohřev vody.
Přednosti této nemovitosti: nízkopodlažní zděný dům; prostorné pokoje s JZ orientací; klidná, okrajová lokalita; vyhrazené parkovací stání; pozemek (zahrada) pod okny.
Vážným zájemcům doporučuji prohlídku.

More description Hide description

Contact form