Prodej pozemku s krásným výhledem, Staříč

The location provided ad is street.
Price
Price land: 790 000
Locality
District Frýdek-Místek
City Staříč
Street hidden
Information about the property
Order number 1223
Date 05.09.2022
Contact the agent
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Description

Nabízíme Vám zajímavou možnost využití zahrady k rekreaci s možností zřídit si na ni i vlastní bydlení. K dispozici je 420 m2 – 560 m2 (záleží na domluvě) pozemku vhodného k výstavbě menšího domečku, jurty, přistavení maringotky či mobilheimu. V současné době je pozemek užíván jako zahrada s vzrostlými stromy – švestky, třešeň, jabloně, ořešák. Na třešní je vybudovaný stromový domeček pro děti. V územním plánu je pozemek veden pod označením SB - plocha smíšená, obytná.

Parcela je obdélníkového půdorysu o cca 12 m x 35 m (16 m x 35 m), jižní a západní strana parcely sousedí s polem. Dle územního plánu se s hranící tohoto pozemku neplánuje žádná výstavba. Z pozemku je krásný výhled na okolí, Beskydy a místní kopec Okrouhlá s rozhlednou a singletrailem. Pod kopcem je fotbalové hřiště a pumptrack.

Jedná se o prodej části parcely, na níž je studna, kterou je možno používat. V blízkosti se nachází dálkový vodovod, na který se lze domluvit s vlastníkem v rámci připojení. Obdobně lze řešit i připojení na elektřinu.
Pozemek je přístupný po příjezdové cestě majitele. V případě zájmu o koupi a upřesnění rozlohy požadovaného pozemku, dojde k vyhotovení geometrického plánu a nově vzniklá parcela získá své samostatné parcelní číslo.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu s přijatelnou dostupností do centra obce (15 min. chůzí) se základní občanskou vybaveností. Základní a mateřská škola, restaurace, obecní úřad, knihovna, tělocvična, hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště, obchod.

Staříč nabízí celou řadu využití jak pro děti tak pro dospělé. V obci dobře fungují spolky jako dobrovolní hasiči, skauti, svaz chovatelů aj. Milovníci psů si přijdou na své na cvičišti vzdáleném necelé 2 km od pozemku u potůčku Řepník.
Autobusové spojení do Frýdku-Místku i okolních obcí je velmi dobré.

More description Hide description

Contact form