RD s dílnou a garáží

The location provided ad is street.
Price
Price price with a broker
Note
The commission including commission
Fees včetně poplatků
Legal services including legal services
Locality
District Karviná
City Těrlicko
Street Hradišťská
Information about the property
Order number 1423
Date 12.02.2024
Contact the agent
Kontakt makléře

René Di-Giusto

+420 734 443 632

Description

REZERVOVÁNO: Nabízíme vám k prodeji tento podsklepený RD s garáží, dílnou a udržovanou zahradou v malebné obci Těrlicko-Hradiště. Nemovitost o celkové užitné ploše 208m2 nabízí obytnou část o velikosti 77m2 a dispozici 2+1 sestávající se z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně jejíž součástí je kuchyňská linka, koupelny s vanou i sprchovým koutem, WC samostatné. Možné rozšíření obytné části o další pokoje lze uskutečnit v půdním prostoru.
K domu navazuje přístavba dílny a vytápěná garáž rozdělená do dvou prostorů o celkové velikosti 79m2, dále oplocená udržovaná zahrada s výsadbou tůjí a studnou.
Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje el. bojler, kanalizace formou septiku, voda studniční bez připojení na řád. Nemovitost prošla rekonstrukčními opravami jež obnášely výměnu plechové střechy, plastových oken, i elektroinstalace (měď) včetně nových jističů.
Rekreační obec Těrlicko vám kromě přehrady a krásných výhledů nabízí školu, školku, lékaře i obchod.
Dům je nabízený ve výhradním zastoupení Helix reality, připravený k prohlídkám. S financováním nemovitosti vám rádi pomůžeme.
Prodávající si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

More description Hide description

Contact form