byt 1+1, os. vl.

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena cena u makléře
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Marie Majerové
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1457
Datum aktualizace 23.02.2024
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

René Di-Giusto

+420 734 443 632

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nemovitost o dispozici 1+1 a velikosti 36m2 v okrajové části Místku na ul. M. Majerové. Bytová jednotka dispozičně tvořená prostorným obývacím pokojem o velikosti 18m2, nyní opticky rozdělen závěsem, kde v zadní části pokoje vznikl prostor pro spaní. Kuchyň čtvercového tvaru o velikosti 11m2, rovněž nabízí dostatečný prostor pro umístění jídelního stolu se židlemi, součástí je kuchyňská linka se spotřebičem. Koupelna s odděleným WC v původním velice zachovalém bytovém jádře.
V bytě byla vyměněná elektroinstalace v pokojích včetně vypínačů, zásuvek a pojistkové skříně - mimo umakartové jádro, plovoucí podlahy, plastová okna se žaluziemi. K bytové jednotce náleží sklepní koje, a je možnost využití uzamykatelného balkonu v mezipatře.
Bytový dům prošel celkovou revitalizací včetně zateplení, nové fasády, výtahu stojícím na patře i zázemí vstupních a společných prostorů.
Nemovitost není zatížená zástavním právem, je vhodná jak k vlastnímu, tak i k investičnímu záměru a připravená k možným prohlídkám.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář