Dům ke komerčnímu využití v centru Místku

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena cena u makléře
Provize + provize RK
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Dvořákova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1037
Datum aktualizace 27.09.2022
K dispozici od 01.11.2021
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

Dům k vašemu podnikání na výborné adrese v centru města.
HELIX REALIY nabízí k pronájmu podsklepený dvoupodlažní rodinný dům s podkrovím, který je vhodný pro komerční využití, centrum Místku - na ulice Dvořákové navazující na ul. 8. pěšího pluku.
Dům je v dobrém stavu a jeho dispozice a umístění v blízkosti zóny s obchody a službami ho předurčují pro využití ke komerčním účelům.
Popis: přízemí - vstupní hala, kuchyně (13,5 m2) s rohovou kuchyňskou linkou a se vstupem do navazujícího obývacího pokoje s krbem (19 m2), do kterého se dá vejít také přímo z haly, koupelna s vanou a WC (4 m2), vstup na zahradu (126 m2).
Po dřevěném schodišti se vychází do 1. patra, kde jsou dva vzájemně propojené pokoje (19 m2, 11,7 m2), a navazující nezařízená kuchyň (11 m2), druhá koupelna s vanou (3,2 m2), samostatné WC a vstup na balkon s přístřeškem.
V podkroví je samostatný menší pokoj (8 m2) a velký podkrovní prostor, který může mít různé využití (43 m2). Stropy mají v přízemí a 1. patře výšku 2,7 m, v podkroví 2,3 m. Ve sklepě jsou dvě samostatné místnosti - jedna s plynovým kotlem a umyvadlem (12,5 m2), druhá s kotlem na tuhá paliva (17,5 m2).
Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a litinovými radiátory, kotel zajišťuje také ohřev vody. Dům je napojený na kanalizaci. Na podlahách je položena dlažba - kuchyň, hala a sociálky, dřevěné parkety a PVC - pokoje. Okna jsou původní - dřevěná, kastlová. Vstup do domu je z ulice Dvořákové.
Platby: nájemné + služby (elektřina a plyn budou převedeny na nájemce), vratná kauce ve výši dvou nájmů, provize RK.
Tento dům, který nabízí kromě kuchyně pět dalších pokojů a prostorné podkroví, je svou velikostí a členitostí vhodný pro samostatnou větší firmu, případně taky pro několik samostatných subjektů - např. lékaři, advokáti.
Dům je ihned k dispozici.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář