Prodej 1+1, F. Čejky, světlík

půda půda
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena bytu: 1 490 000
Poznámka el. 660 Kč, plyn 160 Kč, vytápění 1155 Kč, fond oprav, správa aj. 1194 Kč.
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice F. Čejky
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1376
Datum aktualizace 11.08.2023
K dispozici od 16.06.2023
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme vám útulný dvoupokojový podkrovní byt, 39m2 s prostornou komorou a světlíkem, který je metrážně spíš vnímám jako větší 1+1.
Byt se nachází v 3. patře cihlového domu nedaleko Malého parku na ul. F. Čejky v Místku. V budoucnu je možnost po dohodě s SVJ odkoupit část půdy a byt tak zvětšit o dalších až 90 m2.
Hned při vstupu do bytu na vás dýchne elegance první republiky. Dostanete se do kuchyňky, která se od těch klasických panelových značně liší. Snem každé kuchařky je mít u pracovní plochy v kuchyni okno, což s tímto bytem díky světlíku získáte. Okno zaplavuje prostor pro vaření přirozeným světlem a vytváří tak příjemnou atmosféru. Milovníci vaření na přímém ohni ocení plynovou varnou desku.
Z kuchyňky vedou dveře na toaletu a do obývacího pokoje. Z tohoto pokoje se pak následně dostanete do ložnice. Oba pokoje působí velice útulně i díky částečně zkosenému stropu. I když jsou v těchto pokojích menší okna, díky jejich orientaci na jih je byt i tak hezky prosvětlen. Výhledu a sluníčku nebrání žádné stromy. Jeden pokoj má rozměr 13,08 m2, druhý 13,43 m2. Z ložnice je vstup do koupelny a výklenek – vhodný pro umístění šatní skříně. WC i koupelna má rovněž své okýnko. Díky tomu se mimo jiné nedrží v bytě vlhkost a byt se dá dobře vyvětrat. Koupelna je vybavena vanou, koupelnovým nábytkem, zrcadlem a pračkou.
V bytě jsou zachovány původní dřevěné dveře. K bytu náleží komora přístupná z venkovní chodby a sklep o rozloze 10 m2. Na patře jsou následně jen dvoje dveře na půdu. Tudíž je zajištěno o to větší soukromí.

Byt je čistě vymalován bílou barvou a uklizen. Na podlaze je položena dlažba a plovoucí podlaha.

Ohřev teplé vody zajištuje el. bojler.
Vytápění je řešeno dálkově – DISTEP.
Dům nemá vyhotovený PENB, ale můžeme doložit náklady na vytápění za poslední tři roky.

Umístění domu sebou nese výbornou občanskou vybavenost a přesto dostatek soukromí a klidu. V ulici F. Čejky je možný pouze jednosměrný provoz tak je ulice klidná, i když je téměř v centru města. Přesto místo nabízí krásné bydlení s dostatkem zeleně okolo a možnosti využít prostorný oplocený dvůr – i k parkování.
Nedaleko je mateřská školka a 4. základní škola, dětské hřiště. Prior, Ještěr, MHD, kadeřnictví, prodej čerstvých ryb, zverimex, Lidový dům, vinárna, pekárna, místecké náměstí, Základní umělecká škola.

Pokud toužíte po klidném bydlení v centru města, milujete bydlení v historickém cihlovém domě s komorní atmosférou a s příběhem, tak tento byt je právě pro Vás. Ideální jako startovací byt pro jednotlivce nebo mladý pár. Vhodnou volbou je i investiční bydlení. Předpokládaná výše čistého nájemného by mohla být okolo osmi tisíc Kč.

Dům byl zkolaudován v roce 1930 a původně byl určen k bydlení vojenským gážistům. Dům je bez výtahu.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář