Prodej 4+1, 89 m2, Jaktař, Opava

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena bytu: 3 850 000
Poznámka služby - el., plyn, fond oprav aj. - 4900 Kč
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Opava
Ulice Přemyslovců
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1361
Datum aktualizace 08.09.2023
K dispozici od 10.07.2023
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme Vám prostorný 4+1 byt o celkové ploše 89 m2 se nachází ve vyvýšeném přízemí cihlového domu v okrajové části Opavy – Jaktař.
Při vstupu do bytu se dostanete do předsíně, z níž vedou dveře do komory s dostatkem vestavěného úložného prostoru. Dále se nachází ložnice po pravé straně a po levé koupelna. V ložnici je skříní z masivního dřeva, která se táhne přes celou stěnu a zdobí ji tmavé dřevěné posuvné dveře. Okna jsou orientována na východ.
Koupelna disponuje rohovou vanou a její nespornou výhodou je okno, jež zajištuje dostatek denního světla. A také plní užitečnou funkci – odvětrávání. Toaleta je pro větší pohodlí plynule propojena s koupelnou.
Na chodbu dále navazuje univerzální místnost, kterou lze využít jako pracovnu nebo další obytný prostor. Z této místnosti vedou dveře do obývacího pokoje, který harmonicky splývá s moderní kuchyní a vytváří otevřenou a prostornou atmosféru.
Poslední místnost v bytě slouží nyní jako dětský pokoj. Okna dětského pokoje a kuchyně jsou orientována na jih. Obývací pokoj má okna na východ.

Obývací pokoj a průchozí pracovna jsou promyšleně odděleny posuvnými dveřmi z masivu. Kuchyňský kout je navržen tak, aby byl snadno přístupný z obývacího pokoje a disponuje velkým množstvím přirozeného světla. Mezi vybavení kuchyně patří: indukční varná deska a myčka nádobí. Vytápění je řešeno pomocí spolehlivého plynového kotle s velmi nízkou spotřebou. V suterénu je připraven vývod do komínu. Komín je nyní ale v bytě zazděn, ale menší úpravy by umožnily instalaci např. krbových kamen.

K bytu náleží sklep s vybudovanými regály, jež zajištují další úložný prostor a menší předzahrádka.
Dům má velmi silné obvodové stěny a je nově opraven, včetně zateplení, které eliminuje tepelné ztráty v zimě a chrání před letními vedry. Nachází se v okrajové části města Opavy, která nabízí výbornou kombinaci klidného bydlení s blízkostí všech potřebných služeb. Centrum města je vzdáleno pouhých 15 minut chůze. V domě je celkem 5 bytů. Dobré sousedské vztahy.
V blízkosti bytu se nachází školka i škola. Dále je zde také dětské hřiště. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází zastávka MHD i stanoviště pro sdílená kola Nextbike, což je velmi výhodné pro ty, kteří potřebují cestovat do centra města nebo do jiných částí Opavy. Sousední dům je variantní klinika. V blízkosti jsou k dispozici wellness služby, návrhy a realizace bytových interiérů, 100 m od domu se nachází sběrný dvůr. Ve vzdálenosti 800 m se nachází hypermarket Terno.
K půvabu tohoto bytu přispívá i jeho blízkost k otevřené krajině. Pěknou kratší procházkou (cca 5 min od domu) je i výšlap na menší kopeček ke kostelu sv. Petra a Pavla. Nedaleko se nachází krásně upravené Stříbrné jezero, které poskytuje vynikající místo pro koupání a rekreaci.

Tento byt je ideální pro rodiny, které hledají prostorné, pohodlné a luxusní bydlení v klidné lokalitě.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář