Prodej chaty 3+1, balkon, terasa, Čeladná, REZERVOVÁNO

Poloha zadaná inzerátem je obec.
Cena
Cena objektu: 3 750 000
Poznámka vodné: 266 Kč/měsíc
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Čeladná
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1274
Datum aktualizace 24.01.2023
K dispozici od 01.12.2022
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji útulnou chatu s balkonem, terasou a zahradou (331m2) k celoročnímu obývání, jež se nachází na úpatí Ondřejníku. Užitná plocha je 90 m2. Chata je dvoupodlažní, vchodové dveře jsou na obou úrovních. Chata se sestává z kuchyně,tří pokojů,koupelny a WC.
V přízemí se nachází pokoj s krbem, předsíň a prostorná koupelna se sprch. koutem. Je v ní dostatek místa na pračku a sušičku a případně i něco navíc. Z chodbičky se dále dostanete do pokoje,který v současné době slouží jako dětský pokoj. Je v něm i krb,který se příležitostně využívá a dotváří útulnou atmosféru celého pokoje. Po příkřejších schodech se z pokoje dostanete do centrální části chaty – do obývacího pokoje propojeného s kuchyní. V obývacím pokoji jsou krbová kamna s rozvodem tepla do celé chaty.Také z něj vedou dvojí dveře, první na balkon, ze kterého se naskýtá krásný výhled na okolní horské panorama v čele s Velkou a Malou Stolovou, okna a balkon jsou orientovány na jih.Druhé dveře vedou do malé pokojíku, který plnil funkci ložnice, nyní je z něj pracovna s oknem na východ a výhledem na Smrk. Kuchyň je čtvercová s dostatečným pracovním prostorem. V tomto patře se nachází také WC a vstupní chodba ústící z druhého vchodu do chaty.
Naproti tomuto vchodu je krásně prostorná zastřešená terasa, sloužící k relaxaci a příjemnému posezení. Soukromí zajišťují vzrostlé túje na hranici pozemku. Vchod je rovněž zastřešen. Součástí prodeje je i vybrané vybavení na míru, vše dle dohody.
Celá stavba je zateplena polys. min 15 cm. V domě jsou nová plastová okna i dveře (2012).Chata je ze ¾ cihla, obývací pokoj má stěny dřevěné konstrukce, zevnitř skryté pod sádrokartonem. Střecha je pultová, zateplená minerál.vatou položenou v půdním prostoru na stropě, krytina je asfaltový pás. Chata je vytápěna centrálně z krbových kamen s výměníkem na teplou vodu, jež je navedena do radiátorů ( 2018) a do bojleru. Komín je vyvložkovaný, krb má skvělý tah.
Ohřev vody je zajištěn bojlerem kapacity 150 l umístěným v koupelně a napojeným na kamna a el. energii.
Voda je z vodovodu, dům je připojen na vodojem o 50 metrů výše, takže voda je to čistá horská. Odpady jsou řešeny septikem s trativodem. Elektřina sazba D45 přímotop.
Okolí nabízí spoustu nejen turistického vyžití. 50 m od chaty vede zelená turistická značka na Ondřejník a Skalku, kde se nachází také běžkařská a cyklistická trasa. Na blízké modré značce je studánka. Dále jsou poblíž turistické cesty na hlavní hřeben Beskyd (Lysá, Smrk, Tanečnice, Pustevny...)
Nedaleko je také sjezdovka, lázně (BRC), wellness, několik restaurací, pivovar Ogar, golfové hřiště, škola, školka, louky, lesy a krásné výhledy.
Bus – 10 min chůzí – zastávky Kunčice pod Ondřejníkem – Skalka, nebo Točna, vlak KpO- 15 min chůzí. Vlaky jezdí z Ostravy přes FM, Frýdlant a pak pokračují na Frenštát a Valašské Meziříčí.
Tato chata je poslední v Čeladné II, sousedi už jsou Kunčice pod O. V okolí bydlí trvale několik rodin s dětmi, jiné dojíždějí na víkendy a prázdniny.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář