Prodej přízemního domu, ul. Nové Město, Odry

Cena
Cena cena u makléře
Lokalita
Okres Nový Jičín
Obec Odry
Ulice Nové město
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0803
Datum aktualizace 09.07.2020
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

HELIX REALITY nabízí k prodeji přízemní cihlový dům s menším oploceným a zatravněným pozemkem v klidné části obce Odry v blízkosti centra - do 10 minut chůzí na Masarykovo náměstí, ul. Nové Město.
Tato nemovitost, postavená v roce 1997, je v dobrém stavebně technickém stavu, od počátku byla využívána jako přednáškový sál. Kolaudační rozhodnutí z 6/1997 je na "Přednáškový sál - novostavba".
Dispozice: vstupní chodba (10 m2), 2x WC, prostorný přednáškový sál (85 m2), místnost knihovny + kuchyně (12 m2). V podkroví je malý úložný prostor nebo prostor na přespání. Na objekt navazuje menší sklad či nářaďovna. Topení elektrickými přímotopy, veřejný vodovod a kanalizace. Pozemek má celkovou výměru 237 m2, na slunné a udržované zahradě je možnost posezení. Překrásná okolní krajina s výhledem na Oderské vrchy.
Parcely č. 250 - zastavěná plocha a nádvoří (160 m2), jejíž součástí je uvedená stavba, a 251 - zahrada (77 m2), jsou v návrhu nového územního plánu zařazeny do plochy SO – plochy smíšené obytné, kde je hlavním využitím bydlení a občanská vybavenost. Dům je tudíž vhodný k bydlení, podnikání, s využitím jako kulturní zařízení, stravovací či ubytovací zařízení, pro administrativu, jako malá sportovní stavba nebo k poskytování různých služeb.
Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím profesionálů.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář