Prodej přízemního domu, ul. Nové Město, Odry, REZERVOVÁNO

Cena
Cena cena u makléře
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Okres Nový Jičín
Obec Odry
Ulice Nové město
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1078
Datum aktualizace 17.01.2022
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

Hledáte nemovitost v dobrém technickém stavu, která Vám umožní uspořádat vnitřní dispozici podle Vašich představ? HELIX REALITY Vám ráda zprostředkuje koupi právě takové nemovitosti.
Aktuálně nabízíme přízemní zděný dům s menším oploceným a zatravněným pozemkem v klidné části obce Odry v blízkosti centra - do 10 minut chůzí na Masarykovo náměstí, ul. Nové Město.
Nemovitost byla postavena v roce 1997, je v dobrém stavebně technickém stavu, byla využívána jako přednáškový sál. Kolaudační rozhodnutí z 6/1997 je na "Přednáškový sál - novostavba". Dům je možno rekolaudovat na rodinné bydlení.
Dispozice: vstupní chodba (10 m2), 2x WC, prostorný přednáškový sál (85 m2), místnost knihovny + kuchyně (12 m2). Nad částí domu je v podkroví využitelný úložný prostor. Na objekt navazuje menší sklad či nářaďovna.
Topení elektrickými přímotopy, veřejný vodovod a kanalizace.
Pozemek má celkovou výměru 237 m2, na slunné a udržované zahradě je možnost posezení. Překrásná okolní krajina s výhledem na Oderské vrchy. Vzhledem k umístění domu a velikosti zahrady není parkování možné přímo u domu, ale v jeho blízkém okolí.
Parcely č. 250 - zastavěná plocha a nádvoří (160 m2), jejíž součástí je uvedená stavba, a parcela č. 251 - zahrada (77 m2), jsou v územní plánu zařazeny do plochy SO – plochy smíšené obytné, kde je hlavním využitím bydlení a občanská vybavenost. Dům je tudíž vhodný jak k bydlení, tak k určité podnikatelské činnosti.
Jako přípustné využití uzemní plán umožňuje např.: pro veřejnou vybavenost, administrativu, sociální služby, sociální bydlení, zařízení péče o děti, zdravotnická zařízení, řemeslnou výrobu, nevýrobní služby a podnikatelské aktivity lokálního významu, stavby a zařízení lokálního charakteru pro obchod (malé prodejny), stravování, ubytování.
Doporučujeme prohlídku.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář