Prodej prostorné 2+1, Plynárenská, Kolín, REZERVOVÁNO

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena bytu: 3 290 000
Poznámka cca 5000 Kč služby - fond oprav, topení, voda, aj.
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Obec Kolín
Ulice Plynárenská
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1040
Datum aktualizace 23.04.2021
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji prostorný byt 2+1 s dvěma francouzskými okny. Byt je po částečné rekonstrukci, která proběhla před pěti lety. Elektřina je komplet nová. Dále je nová koupelna a WC. V koupelně se nachází vana a moderní umyvadlo, zrcadlo. Rovněž je tam dostatek místa pro pračku, eventuálně sušičku. WC je samostatně. Ve dvou obytných pokojích jsou původní parkety, v koupelně a na WC nová dlažba. V kuchyni, chodbě i komoře je linoleum. Kuchyň je připravená k rekonstrukci a instalaci nové kuchyňské linky dle vašich představ. Nespornou výhodou je přístup do spíže s vlastním oknem (komory) přímo z kuchyně.
Na chodbě se nachází dvě původní vestavěné skříně. Kuchyň a jeden pokoj jsou situovány na jihozápad. Ostatní pokoje na jihovýchod. K dispozici je i sklep cca 13m2. Topení je ústřední dálkové. Byt je čistě uklizen. Jedná se o cihlovou budovu v klidné části města se spoustou zeleně. Před domem je možnost parkování. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí, do 800 m je škola, MHD.
Zálohy na služby cca 5000 Kč z toho 1620 Kč činí fond oprav. V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě prosím kontaktujte.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář