Prodej útulného domečku 3+kk, Skalice - Frýdek-Místek, REZERVOVÁNO

Poloha zadaná inzerátem je část města.
Cena
Cena domu: 4 650 000
Poznámka služby - el. 1700 Kč, voda 400 Kč
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1138
Datum aktualizace 17.02.2022
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji domeček 3+kk s možností rozšíření o podkroví (dalších 80 m2). Vchod do domu je ze strany zahrady. Z chodby se dostanete do kuchyně, pokojíku, podkroví, do koupelny a na WC a také do sklepa. WC a koupelna jsou samostatně. Druhý pokoj se nachází za kuchyní, nyní slouží jako ložnice. Okna má orientována na jihozápad. Kuchyňská okna jsou na západ a severovýchod. V kuchyni je indukční varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí a vestavěná lednička. V hlavní obytné místnosti, jejíž součástí je i kuchyňský kout, jsou krbová kamna.

U vstupních dveří je praktická prostorná kůlna na nářadí. Dům, postavený z betonu smíchaného s kamením a cihlami, je původně z roku 1929 a prošel dvěma rekonstrukcemi. První v roce 1999 – výměna střechy – byla položena betonová taška, krovy jsou původní a stále v dobrém stavu. V letech 2012-2014 došlo k výměně oken – dřevěná dvouskla, k výměně nevyhovujících střešních trámů, přístavbě jednoho pokoje - cihla. Dále byla provedena nová elektroinstalace, nové rozvody vody a topení, položeny nové podlahy – OSB deska, nová kuchyňská linka. Strop v kuchyni a v ložnici je dřevěný trámový + omítka, v koupelně a na WC je strop betonový a v pokoji a na chodbě sádrokartonový.
Vytápění zajištují krbová kamna s výměníkem. Teplá voda je rozváděna do nových radiátorů v jednotlivých pokojích. Současní majitelé topí dřevem a roční náklady vycházejí do 10 tis. Kč. Teplou vodu zajišťuje 150 l elektrický bojler umístěný ve sklepě.
Obecní přípojka vody, studna. Žumpa. V roce 2022 dojde k napojení kanalizace. Vše je již připraveno. Dům je podsklepen. Do sklepa je přístup jak zvenčí ze zahrady tak z chodby – na podlaze je poklop.
Velice prostorná půda. V současné době není využívána k celoročnímu obývání, ale jsou připraveny rozvody pro možné napojení vytápění.
Rozloha mírně svahovitého pozemku činí 1362 m2. Na pozemku jsou ovocné stromy – jabloně, hruška, višeň, lískový ořech a 3 vlašské ořechy a dobře plodící rybíz a maliny. Rovněž studna, která je dobře zásobena vodou.
Dobrá dopravní dostupnost, zastávka MHD (bus 308, 318 – cestování do FM zdarma) Skalice Kostel je vzdálena minutu chůze. Do školy je to necelých 800 m, cca 15 min chůzí. Jedná se o malotřídku s milým přístupem místních učitelů. V blízkosti je také obchod a kavárna. V okolí nádherná příroda. Nedaleko je kopec zvaný Vrchy, kde se nachází volně přístupný bunkr. Hezké procházky jsou také k řece Morávce, kde vás okouzlí přírodní památka Niva Morávky. Vynikající sousedské vztahy.
Internet – zajištuje Pražmo net.

Po domluvě je možno v domě zanechat starožitný příborník a šatní skříně v pokojíku. Více info v RK.

Zálohy na el. energii činí 1700 Kč, zálohy na vodu – 400 Kč. Dům je k nastěhování od července 2022.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář