Pronájem 4+1, balkon, 85 m, Bezručova, Místek

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena nájmu: 15 000 / měsíc
Poznámka + el. a plyn cca 2000,- Kč
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Bezručova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1271
Datum aktualizace 20.01.2023
K dispozici od 16.11.2022
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme pronájem atypického bytu 4+1s balkónem na Bezručově sídlišti v bytovém domě po revitalizaci. I když se jedná o krajní byt, tak pokoje jsou neprůchozí. Ideální pro rodinu s dětmi, nebo pro home office. Cena je včetně služeb.
Byt prošel částečnou rekonstrukcí. V kuchyni je - elektrická trouba, plynová varná deska, dostatečný prostor pro jídelní stůl a židle, špajz. Nad průchodem mezi kuchyní a chodbou je skříňka na ukládání věcí. Na chodbě je vestavěná skříň. Nájemník si může byt vymalovat dle svých představ. Při nastěhování bude byt ale čistě vymalován na bílo. Okna jsou orientovaná na tři světové strany - S, V a Z. Byt je nabízen bez vybavení. Z bytu je výhled na zeleň a parkoviště. Na patře jsou 3 byty. K bytu jsou k dispozici dva sklepy v 1. PP domu.

Výborná občanská vybavenost - v blízkosti jsou tři mateřské školky, 4. základní škola, dětská hřiště, Malý park, zastávka MHD 2 min, Prior, holičství, střední průmyslová škola a obchodní akademie. Na místecké náměstí je to chůzí cca 10 min.
Internet není součástí ceny. Připojení je ale k dispozici. Stačí podepsat smlouvu. Kauce – ve výši dvou nájmů. Provize pro RK - ve výši jednoho nájmu.

V ceně nájmu jsou zahrnuty zálohy na vytápění (Distep), vodu, aj. poplatky spojené s užíváním bytu. Přepis energií -el. a plynu zajistí RK.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář