Pronájem kanceláře 19,3 m²

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena nájmu: 5 000 / zs.jednotky.month
Provize + provize RK
Lokalita
Okres Ostrava-město
Obec Ostrava
Ulice Prokopa Velikého
Informace o nabídce
Číslo zakázky 13092023
Datum aktualizace 13.09.2023
K dispozici od 13.09.2023
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Bc. Adriana Duda

+420 724 555 467

Popis nabídky

Nabízíme k pronájmu komerční prostor - kancelář v atraktivní lokalitě na adrese: ulice Prokopa Velikého, část obce Vítkovice, obec Ostrava, okres Ostrava-město.
Objekt má rozmanité využití v podobě administrativních, skladových a školících prostor.

Kancelář o velikosti 19,3m² se nachází v klidné části Vítkovic v prvním podlaží. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k WiFi v celé budově a klimatizace, která umožňuje příjemné pracovní prostředí i v letních horkých dnech. Vstup zajištují čipové karty. Schody jsou vyrobeny z kamene, což dodává nemovitosti elegantní a luxusní vzhled. Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. Elektroměry jsou pro každou kancelář zvlášť. Prostor je orientován na VZ stranu, což přináší dostatek přirozeného světla po celý den. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2013 včetně nových plastových oken. Objekt je napojen na kanalizaci a má rozvody studené a teplé vody.
Lokalita nabízí dostatečnou kapacitu venkovních parkovacích stání, v ulici před budovou (zdarma) nebo přímo v areálu budovy (cena za parkovací místo činí 500,-Kč/měsíc).

Dostupnost dopravy je klíčový faktor pro vaše klienty a zaměstnance. Kancelář se nachází se v blízkosti dvou obchodů s potravinami, restaurací, školy a pošty, což poskytuje výbornou občanskou vybavenost. Zastávky tramvaje Český dům a Mírové náměstí jsou v docházkové vzdálenosti asi 5 minut od objektu.
Majitel spíše preferuje dlouhodobý pronájem. Kancelář je dostupná ihned.

Cena pronájmu kanceláře: 5000 ,- Kč + služby (el., plyn, voda, ost. náklady) 3.215,- Kč, + kauce + provize RK

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář