Pronájem RD 5+1, Dolní Domaslavice, zahrada 1143 m2, REZERVOVÁNO

Poloha zadaná inzerátem je obec.
Cena
Cena nájmu: 23 000 / zs.jednotky.month
Poznámka Měsíční zálohy: el: 1000,- Kč, plyn: 4000,- Kč, voda: 360,- Kč; Celková rozloha pozemku: 1577 m2
Popis REZERVOVÁNO
Provize včetně provize
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Dolní Domaslavice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1445
Datum aktualizace 27.01.2024
K dispozici od 02.01.2023
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní RD 5+1 (200 m2) v D. Domaslavicích ve velmi klidné části. U domu je zastřešená terasa s posezením a venkovním grilem. Na terasu je přivedena el. i pitná voda. Vstup do domu je přímo z terasy. Ze vstupní chodbičky se dostanete do pokoje s dřevěnou podlahou, kt. nyní slouží jako pracovna (okna na V a výhled na terasu a zahradu), a nebo do prostorné kuchyně, jež má rohovou kuchyň. linku s granitovým dřezem, kt. je v současné době v kuchyních stále více oblíbený. Samozřejmostí jsou vestavěné spotřebiče (myčka, trouba, mikrovlnka, lednička s mrazákem). Digestoř je na filtr. Na podlaze je položena dlažba. Z kuchyně se dostanete do koupelny s oknem. V koupelně je rohová vana se zástěnou na sprchování a praktický otopný žebřík. WC je její součástí. Chodbička dále vede do komory, špajzu a do hlavní centrální místnosti – obýv. pokoje. V komoře je dostatek místa pro přídavnou lednici, pračku i sušičku, skříně (vyrobeny na míru, budou ponechány). Odvětrávaný špajz má po obou stranách police, na konci je umístěn plynový kotel na vytápění domu.
Krásným otevřeným prostorem je obývací pokoj. Franc. okno zajišťuje plynulý přechod přímo na terasu. Okna v obývacím pokoji jsou na V a Z. Do 1. patra se dostanete po dřevěném schodišti. V patře jsou tři pokoje se zkosenou střechou. Nyní jsou uzpůsobeny jako ložnice, herna a dětský pokoj. Všude je položena plovoucí podlaha. Okna na V aZ.
Dům je napojen na veřejný vodovod, ale je možné používat i vodu ze studny zvláště pak k zavlažování zahrady, napouštění bazénu. Likvidace odpadních vod je vyřešena jímkou s trativodem. Za domem je kůlna a místo pro skladování dřeva.
Krásným doplňkem domu je mírně svažitá udržovaná zahrada (1143m2) s vkusně zabudovanými dětskými prvky (houpačka, skluzavka, trampolína, lanová dráha) a s vzrostlými stromy a studnou (čištěna před 3 roky), bazén, ohniště. Na pozemku je jedna plodící jabloň. V horní části pozemku je zahradní domek vybavený kuchyňskou linkou, postelí (po domluvě je možno zanechat), nábytkem. Ideální pro letní dětská dobrodružství nebo pro ubytování návštěvy. Je přivedena voda i elektřina. Je možno si zatopit el. přímotopem.
Jedná se o klidnou lokalitu mimo frekventovanou cestu. Od místní málo vytěžované komunikace je dům vzdálen cca 50 m. V bezprostřední blízkosti je bývalý hotel Albo, nyní příležitostně využívaný k ubytování korejských inženýrů. Do centra obce je to 2 min autem. Nachází se tam také místní pekárna, kde pečou výborný chleba. K oblíbené žermanické přehradě je to 2,5 km, do lesa a k jízdárně Newport ranch necelý kilometr. Český Těšín je vzdálený 11 Km, Havířov 12 km, Frýdek-Místek 20 km. Nedaleko je vybudovaná nová cyklostezka. Celkově místní prostředí nabízí krásné vycházky po okolí (Mušalecké rybníky v Třanovicích, sochařský park v Hradišti, řeka Stonávka aj.)

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář