Pronájem velkometrážního bytu 4+1 v centru Frýdku

thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena nájmu: 14 670 / měsíc
Poznámka + zálohy na energie a služby 4438 Kč
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice tř. T. G. Masaryka
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1003
Datum aktualizace 17.12.2020
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

HELIX REALITY nabízí k pronájmu velkometrážní byt 4+1 o celkové užitné ploše 146,7 m2, který se nachází ve 3.NP/5 cihlového domu bez výtahu. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, v dohledné době bude ještě dokončena výměna některých oken za nová. Ve dvoře domu jsou za poplatek k dispozici parkovací místa.
Popis bytu: ze vstupní haly (15,8 m2) se vstupuje do prostorného obývacího pokoje (29,8 m2) s orientací oken na JZ a SZ a do dalších dvou pokojů (22,7 m2 a 21,6 m2), poslední pokoj (24,4 m2) je přístupný pouze z třetího pokoje; všechny pokoje jsou navíc propojené mezi sebou. Z haly se dále vchází na sociální zařízení, na terasu a do kuchyně se zděnou spíží a rohovou kuchyňskou linkou s kombinovaným plynovým sporákem s elektrickou troubou; přes kuchyni se jde do koupelny, kde je připraveno připojení na pračku. Úklid společných prosor provádí najatá firma.
K vytápění bytu a ohřevu vody slouží vlastní plynový kotel a radiátory, díky čemuž máte kontrolu nad náklady na teplo.
Platby: nájemné + 4438 Kč energie a služby; vratná kauce ve výši tří až čtyř měsíčních nájmů, případně dle domluvy.
Přednosti tohoto bytu: atraktivní bydlení v centru města, vše na dosah i pěšky, nadstandardně velké pokoje, parkování ve dvoře, okamžité napojení na rychlostní komunikaci.
Využijte jedinečnou možnost projít se po tomto bytě v pohodlí svého domova díky 3D prohlídce. Můžete tak dopředu zhodnotit, zda tato nemovitost naplňuje Vaše očekávání, a až poté si domluvit prohlídku přímo na místě. Nebudete tak ztrácet drahocenný čas. V době koronaviru a různých omezení je to také nejbezpečnější způsob, jak se s nemovitostí detailně seznámit.
U tohoto bytu nájemce nehradí provizi realitní kanceláři.
Byt je ihned k dispozici. V tomto domě nabízíme více bytů s různými dispozicemi 2+1 - 5+1.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář