Pronájem vybaveného bytu 2+1, 63 m2, 2. NP, Pavlíkova, Místek, REZERVOVÁNO

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena nájmu: 11 900 / měsíc
Poznámka + 1270 Kč služby + 1900 Kč el. energie
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Pavlíkova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1126
Datum aktualizace 15.01.2022
K dispozici od 01.01.2021
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme pronájem prostorného novějšího bytu 2+1 s výklenkem a s neprůchozími pokoji v cihlovém domě. (Skoro jako 3+1) Okna jsou orientovaná na západ. Z bytu je výhled na parkoviště a zeleň. Klidné místo. Dobré sousedské vztahy.

Díky dobré pozici bytu (ze všech stran jsou byty, které se podílejí na "vytápění" tohoto bytu) jsou po celou dobu provozu domu náklady na el. energii nízké (lze prokázat fakturami) - odpovídá požadavkům nízkoenergetických domů. V současné době díky situaci na trhu doporučujeme navýšit zálohy na el. zhruba o 50%. (V ceně záloh na el. viz níže, je již zohledněno.)

Vybavení: kuchyňská linka - elektrická trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, zabudovaná pračka, lednička, mrazák, kávovar, jídelní stůl + 4 židle, nádobí; plovoucí podlahy - kuchyně, ložnice; dlažba - chodba, WC, koupelna, kuchyň, koberec - obývací pokoj. V koupelně je vana s praktickou zástěnou na sprchování. Ohřev vody je zajištěn bojlerem na 150 l. Výhodou tohoto zdroje teplé vody je úspora a samoregulace při ohřevu vody. Na chodbě je vestavěná skříň a skříňky nad dveřmi.
V ložnici je postel. V komoře jsou šatní skříně. V obývacím pokoji se nachází televizní stolek, police, sedačka, pracovní stůl, velkoplošná televize. Po domluvě s majitelem je možné něco vystěhovat. Pokud by byl byt nabízen zcela bez vybavení, cena nájmu se sníží o dva tisíce korun českých.

Kuchyň má rozměry cca 10 m2, ložnice 12 m2, obývací pokoj 21 m2 + cca 8 m2 výklenek. Výška stropu 2,72 m. Na patře je 6 bytů. Každé patro je možné uzamknout. V domě je prostorná kolovna. K bytu náleží jeden sklep v 1. NP domu a jedno parkovací stání před domem. Je k dispozici venkovní posezení u domu, venkovní krb. Zastávka MHD blízko domu. V blízkosti večerka, pekárna, hřiště na míčové hry, houpačky, pískoviště, sauna, restaurace, masážní centrum. Na Olešnou je to 15 min pěší chůzí. Do místeckého lesa 5 min. Internet není součástí ceny. Připojení je ale k dispozici. Stačí podepsat smlouvu. El. je nyní vedena u Čezu.
Volný od 1. 1. 2022. Kauce - 26540 Kč. Provize pro RK - ve výši jednoho čistého nájmu.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář