Pronájem vybaveného domu, Frýdek-Místek

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena nájmu: 19 500 / měsíc
Poznámka včetně garáže a vybavení
Provize + provize RK
Poplatky bez poplatků
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Havlíčkova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1039
Datum aktualizace 25.08.2021
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

HELIX REALITY nabízí k pronájmu dvoupodlažní rodinný dům 4+2 s garáží a s parkovacím místem ve dvoře, výměra 120 m2, Místek. Dům je zateplený a částečně podsklepený. Náměstí Svobody je vzdálené cca 12 minut chůze.
V přízemí je obývací pokoj (15,6 m2) s krbovými kamny a se vstupem do pracovny/ložnice (17,1 m2), kuchyň (10,2 m2) se vstupem na terasu (8,3 m2) a do koupelny s vanou (4,5 m2). U schodiště je komora (1,7 m2), která slouží jako úložný prostor.
V 1. patře, které je oddělené dveřmi na schodiště, se nachází dva samostatné pokoje, kuchyň a druhá koupelna. Dům je tudíž možno využít jako dvougenerační nebo jako dva samostatné byty, kdy na každém podlaží je bytová jednotka 2+1.
Dům se nabízí pouze jako celek a včetně vnitřního vybavení.
Vytápění - plynový kotel s ústředním topením, kotel slouží taky pro ohřev vody. Na domě jsou sluneční kolektory pro ohřev teplé vody přes letní sezónu.
U domu není zahrada, je vhodný jak pro bydlení, tak pro firemní využití, např. jako sídlo společnosti nebo k manažerskému bydlení, nabízí se taky možnost kombinace využití přízemí jako kancelářských prostor s bydlením v 1. patře.
Majitel domu upřednostňuje pronájem domu pro firemní účely. Pronájem jen spolehlivému a ověřenému nájemci, max. 4 osoby.
Platby: nájemné + 4 500 Kč zálohy na el., vodu a plyn; vysokorychlostní internet a satelitní příjem TV jsou v ceně nájmu; dvouměsíční kauce; provize RK ve výši poloviny nájmu + DPH.
Dům je ihned k dispozici.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář