RD s garáží, novostavba, Vratimov

thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je část města.
Cena
Cena domu: 6 400 000
Poznámka právní servis, advokátní úschova
Provize včetně provize
Lokalita
Okres Ostrava-město
Obec Vratimov
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1051
Datum aktualizace 18.05.2021
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

René Di-Giusto

+420 734 443 632

Popis nabídky

Hledáte novostavbu v klidné části obce, obklopenou zelení a veškerou občanskou vybaveností? Seznamte se tedy s touto moderní zástavbou nemovitostí o třech RD s vlastním číslem popisným v okrajové části obce Vratimov - Podlesí. Nemovitost je situována do dvou podlaží o dispozici 4+kk+garáž a celkové užitné ploše 172 m2 včetně garáže a terasy v patře. Přízemí domů je tvořeno velkorysým obývacím prostorem, ze kterého je přímý vstup na terasu a zahradu, kuchyňským koutem, koupelnou se společným WC, technickou místností a prostorným zádveřím. Garáž je přístupná elektrickými sekčními vraty i dveřmi v zadní části, propojujícími dům se zahradou. Monolitickým schodištěm je spojeno patro, jehož dva pokoje jsou situovány na jižní stranu do klidové části zahrady, dále ložnice s výklenkem pro vestavnou skříň. V patře byla rovněž navržená místnost, která se dá rozdělit a využít jako šatna pro dva pokoje. Ze dvou pokojů je přístup na terasu nabízející dostatek soukromí. V patře rovněž vznikl prostor pro koupelnu a samostatné WC. Nemovitost se nabízí před dokončením, jelikož chceme, aby jste si dotvořili a sladili finální prvky, a v nemovitosti se cítili dle vlastních představ a nemuseli ubírat ze svých nároků. Možnost dokončení můžeme rovněž zajistit, foto kuchyně, koupelny a WC-vizualizační.
K domu náleží rovinatá celodenně prosluněná oplocená zahrádka s jižní orientaci o velikosti od 138-392m2, která bude připravená pro Vaši vlastní relaxaci. Před domem vznikla zelená plocha a zpevněné parkovací stání.
Dům je vytápěn elektrickými podlahovými topnými foliemi, kde regulace teploty je řízená v každé místností zvlášť pomocí termostatu. Ohřev vody zajišťuje moderní hybridní bojler, odpad sveden do splaškové kanalizace.
Dům disponuje nadčasovými prvky snižující provozní náklady v podobě vodovodního okruhu užívaného ke splachování dešťovou vodou, komínem s možností napojení krbových kamen, elektrickými venkovními žaluziemi z jižní strany, dále přípravou pro fotovoltaické panely i klimatizaci.
Nemovitost se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě v blízkosti lesa, přístupná z obecní celoročně udržované komunikace, kde v posledních letech vznikla zástavba moderních rodinných domů. V docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, MHD i koupaliště, veškerá občanská vybavenost v centru města Vratimov do 10-ti minut chůze.
Nemovitost si rovněž můžete před vlastní prohlídkou shlédnout ve vytvořené 3D vizualizaci.
Financování nemovitosti a prohlídku Vám rádi zprostředkujeme.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář