Rodinný dům 4+kk, garáž, neoplocená zahrada, Lysůvky

Poloha zadaná inzerátem je část města.
Cena
Cena domu: 4 900 000
Poznámka REZERVOVÁNO
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0804
Datum aktualizace 25.10.2019
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

REZERVOVÁNO. jednopodlažní rodinný dům v klidné a bezpečné lokalitě s krásným výhledem na Beskydy. Dům je umístěn mimo město v části Lysůvky, centrum Místku cca 7 minut autem, zastávka MHD 10 minut od domu.
Nepodsklepená nemovitost o podlahové ploše 96 m2 a dispozici 4+kk s neoplocenou zatravněnou zahradou. Pozemek je mírně svažitý se sklonem na jih.
Dům je cihlový, zateplený, má euro okna s trojsklem, na kterých jsou nainstalovány venkovní bezpečnostní žaluzie, které zvyšují bezpečnost domu a současně slouží jako tepelná izolace.
Jednoduchá sedlová střecha se střešní krytinou alpská betonová taška Bramac, barva černá, přechází na jižní straně v zastřešení terasy
Obvodové nosné zdivo Porotherm 38cm + 10cm zateplení fasádní polystyren + silikonová omítka; příčky Porotherm 11,5 cm + vnitřní nosné zdivo Porotherm 30 cm, komín Schiedel s přípravou pro krbová kamna.
Vytápění domu a ohřev vody jsou zajišťovány kondenzačním plynovým kotlem Buderus, v celém domě je podlahové teplovodní topení + radiátory (půda nad obývacím pokojem) a garáž + žebříkové radiátory v koupelnách (kombinace voda a elektřina)
Rozvody vody a plynu v mědi.
Pochozí dřevěné trámové stropy, půda nad klidovou zónou a garáží využívána jako skladovací prostor, nad obývacím prostorem a kuchyní možná obytná část – kompletně zaizolováno se sádrokartonovými podhledy.
Další: odpadní žumpa 9 m3, vlastní vodovodní, plynová a elektropřípojka, EZS – elektronický zabezpečovací systém, telefonní a internetová přípojka, satelit (Skylink).
Popis interiéru: vstupní chodba do domu má vestavné skříně a věšákové stěny, z ní je vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC, přípojka pro pračku. Dále se vchází do obývací části s keramickou dlažbou. Obývací pokoj je propojený s kuchyňským koutem (celkem 34 m2), z obývacího pokoje je také vstup na terasu. Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou včetně lednice, myčky nádobí, plynového sporáku, el. a mikrovlnné trouby a digestoře.
Klidová část domu (celkem 50 m2) je od obývací části oddělena dveřmi a tvoří samostatný celek, ve kterém je ložnice, dva dětské pokoje a koupelna. Ložnice a pokoje jsou bez vybavení. Koupelna v klidové části má dvě umyvadla, vanu, bidet a WC. V této části domu je po celé podlahové ploše mimo koupelny položen koberec.
Součástí domu je prostorná garáž, která je přístupná jen zvenčí, má přípojku vody.
Měsíční platby: elektřina 1260 Kč, plyn 2250 Kč, ostatní služby cca 850 Kč, voda se hradí kvartálně dle skutečné spotřeby.
Nemovitost je k vlastnímu bydlení k dispozici od února 2020, v současné době je pronajata zahraničnímu klientovi.
Prohlídky jsou možné po dohodě s nájemcem domu.
Nemovitost je zařazena do energetické třídy G, protože zatím nebyl PENB dodán.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář