Stavba občanského vybavení s č. p. 505 ul. Hoblíkova, Nový Jičín

Cena
Cena objektu: 2 600 000
Poznámka REZERVOVÁNO
Lokalita
Obec Nový Jičín
Ulice Hoblíkova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0777
Datum aktualizace 06.11.2019
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

REZERVOVÁNO. HELIX REALITY nabízí k prodeji budovu č. p. 505, ul. Hoblíkova, Nový Jičín, která původně sloužila jako objekt k bydlení, v roce 1992 byla zrekonstruována a následně využívána jako přednáškový sál, v r. 2000 byly v budově provedeny další stavební úpravy. V současné době je budova zapsána jako objekt občanské vybavenosti.
Budova se nachází na pozemku p. č. 42 - zastavěná plocha a nádvoří o výměře 240 m2, na něj navazuje pozemek p. č. 221/3 - zahrada o výměře 81 m2.
Dle územního plánu se budova nachází v ploše SC (Smíšené obytné v centru města) s hlavním využitím - stavby a zařízení pro vzdělávání a výchovu, sociální služby, péči o rodinu, zdravotní služby, kulturu, veřejnou správu, ochranu obyvatelstva; - stavby a zařízení pro obchod, stravování, ubytování; využití přípustné - bytové domy, rodinné domy; - stavby a zařízení pro provozování služeb a podnikatelské aktivity lokálního významu.
Jedná se o nepodsklepenou dvoupodlažní cihlovou budovu s půdou a sedlovou střechou.
Přízemí je tvořeno šatnou/recepcí, která přímo navazuje na vstup do budovy, sociálním zařízením pro muže a pro ženy, denní místností s kuchyňkou, kotelnou, schodištěm do prvního patra.
První patro sestává z přednáškového sálu se vzduchotechnikou pro max 100 osob a jedné malé místnosti; je zde také výlez na půdu.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. K vytápění objektu slouží plynový kotel a radiátory, k ohřevu vody průtokový ohřívač. V přízemí jsou dřevěná okna, v patře plastová okna. Zadním východem se jde na dvůr, kde je hospodářská budova.
Bližší informace k nemovitosti nebo podklady v elektronické podobě Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář