O nás

Realitní kancelář HELIX REALITY CZ s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku a svou pobočkou v Ostravě, která se zabývá zprostředkováním pronájmu a prodeje bytů, domů, pozemků a komerčních nemovitostí, byla založena v roce 2007 se zaměřením na náročnou zahraniční klientelu, které už od počátku zajišťovala především k bydlení vysoce nadstandardní nemovitosti. HELIX REALITY se tímto vyprofilovala na specifickou a svým zaměřením významnou lokální realitní kancelář, jejíž klientelu stále tvoří zejména zahraniční společnosti a jejich pracovníci na pozicích středního a TOP managementu. Od svého vzniku do poloviny roku 2015 má HELIX REALITY ve svém portfoliu více jak 70 zahraničních společností a jednotlivců, kterým zprostředkovala prodej nebo pronájem bytu, domu, pozemku nebo komerční nemovitosti a s kterými i nadále úzce spolupracuje.

HELIX REALITY pro Vás vyhledává a zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí zejména ve Frýdku Místku a v Ostravě. Nabídku bytů, domů a komerčních nemovitostí k prodeji nebo k pronájmu, nejen v lokalitách Frýdek-Místek a Ostrava, si můžete prohlédnout pomocí vyhledávání dle zvolených parametrů. Pokud však aktuální nabídka HELIX REALITY neodpovídá Vašim momentálním požadavkům, neváhejte prosím se na naši realitní kancelář obrátit. Rádi pro Vás vyhledáme byt, dům, pozemek nebo komerční nemovitosti, které budou co nejvíce odpovídat Vašim představám.

Využijte i Vy služeb HELIX REALITY, naší kanceláře ve Frýdku-Místku nebo v Ostravě, a uvidíte, že uděláme maximum možného pro Vaši úplnou spokojenost. Zaručujeme se Vám, že vždy pro Vás budeme dělat to nejlepší. Naše firemní motto Poctivě. Srdcem. nás k tomu neustále zavazuje.

Tým HELIX REALITY CZ s.r.o.