Aktuality

Dárek 14000 Kč pro prodávající

Víte, že až do konce ledna 2022 můžete od nás získat 14000 Kč, když budete prodávat svou nemovitost s námi? A to už je důvod pro úsměv. Více se dozvíte v záložce "14 LET".

Více zde

14 let spolu

V září slavíme 14 let úspěšného fungování naší realitní kanceláře. Jen pro zajímavost, už od začátku pro Vás pracujeme ve stále stejném složení - Petr, Štefan, René a Jana.

Více zde

Stěhování a prohlídky bytů v době omezení

Mám naplánované stěhování do jiného okresu, mohu se přestěhovat během omezení pohybu? • Ano, na stěhování se vztahuje výjimka. Prokázat takovou výjimku je vhodné zejména nájemní či kupní smlouvou k nemovitosti. • To se však nevztahuje na prohlídky bytů a nemovitostí. Takové ...

Více zde

Podnikáme na základě vázané živnosti

V březnu 2021 jsme splnili zákonnou povinnost, kterou nám ukládá zákon č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování a o změně souvisejících zákonů, a nyní podnikáme v našem oboru na základě nové vázané živnosti „Realitní zprostředkování“.

Více zde

Novela občanského zákoníku od 1. 7. 2020

Co se změnilo od 1. 7. 2020: Zákonné předkupní právo ke spoluvlastnickému podílu na nemovité věci je minulostí, kromě pár výjimek. V nájemních smlouvách o nájmu bytu je možné sjednat povinnost nájemce zaplatit pronajímateli smluvní pokutu za porušení povinností nájemce.

Více zde

I v této těžké době Vám Stále poskytujeme své služby ...

S účinností ode dne 1. dubna 2020 od 6:00 hod. do dne 11. dubna 2020 do 6:00 hod. se zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen:  ...  realitní zprostředkování a činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidenc...

Více zde

Sazby hypoték

V dubnu sazby hypoték ještě klesaly. Co bude teď po zvýšení sazeb ČNB? Více zde.

Více zde