Aktuality

Nové webové stránky

Začali jsme připravovat nové webové stránky, které by měly spatřit světlo světa na přelomu května a června. Tak snad se budou líbit.

Více zde

Nové místo, kde se prezentujeme

Máme nové místo, kde můžete sledovat naší nabídku nemovitostí. Po místecké poliklinice jsme dnes instalovali naší nabídku do výkladu na T. G. Masaryka. Najděte a pošlete nám fotku a my nejhezčí zveřejníme na našem fcb profilu a ještě i odměníme drobností.

Více zde

Duben 2022

Jestli Vás zajímá, jak snadno přijít k pěkným penězům, klikněte na záložku 5000 Kč. Tam se dozvíte vše podstatné.

Více zde

Dárek 14000 Kč pro prodávající

Víte, že až do konce ledna 2022 můžete od nás získat 14000 Kč, když budete prodávat svou nemovitost s námi? A to už je důvod pro úsměv. Více se dozvíte v záložce "14 LET".

Více zde

14 let spolu

V září slavíme 14 let úspěšného fungování naší realitní kanceláře. Jen pro zajímavost, už od začátku pro Vás pracujeme ve stále stejném složení - Petr, Štefan, René a Jana.

Více zde

Stěhování a prohlídky bytů v době omezení

Mám naplánované stěhování do jiného okresu, mohu se přestěhovat během omezení pohybu? • Ano, na stěhování se vztahuje výjimka. Prokázat takovou výjimku je vhodné zejména nájemní či kupní smlouvou k nemovitosti. • To se však nevztahuje na prohlídky bytů a nemovitostí. Takové ...

Více zde

Podnikáme na základě vázané živnosti

V březnu 2021 jsme splnili zákonnou povinnost, kterou nám ukládá zákon č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování a o změně souvisejících zákonů, a nyní podnikáme v našem oboru na základě nové vázané živnosti „Realitní zprostředkování“.

Více zde

Novela občanského zákoníku od 1. 7. 2020

Co se změnilo od 1. 7. 2020: Zákonné předkupní právo ke spoluvlastnickému podílu na nemovité věci je minulostí, kromě pár výjimek. V nájemních smlouvách o nájmu bytu je možné sjednat povinnost nájemce zaplatit pronajímateli smluvní pokutu za porušení povinností nájemce.

Více zde

I v této těžké době Vám Stále poskytujeme své služby ...

S účinností ode dne 1. dubna 2020 od 6:00 hod. do dne 11. dubna 2020 do 6:00 hod. se zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen:  ...  realitní zprostředkování a činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidenc...

Více zde

Sazby hypoték

V dubnu sazby hypoték ještě klesaly. Co bude teď po zvýšení sazeb ČNB? Více zde.

Více zde