Novostavba RD 5+KK s garáží

Poloha zadaná inzerátem je obec.
Cena
Cena domu: 9 970 000
Poznámka včetně právního servisu, advokátní úschovy
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Horní Tošanovice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1378
Datum aktualizace 15.02.2024
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

René Di-Giusto

+420 734 443 632

Popis nabídky

Jste příznivci zdravého bydlení a máte rádi dřevo? Seznamte se tedy s touto jedinečnou patentovanou technologii zpracováním masivního dřeva formou MHM vrstvených prken, bez použití chemikálii a lepidel, materiál který předčí tvrdost zděných materiálu.
Z tohoto certifikovaného stavebního materiálu vám nabízíme pasivní novostavbu RD - o dispozici 5+kk s garáží a parkovacím stáním v podhorské oblasti obce Horní Tošanovice. Táto stavba nabízí celkový užitný prostor až 189m2 a je situována do dvou pater. Přízemní část o velikosti 104m2 nabízí obývací pokoj s kuchyní o velikosti 38m2, ložnici, koupelnu se společným WC, technickou místnost a garáž. V patře jsou navrženy tři pokoje s koupelnou a WC.
Předmětem prodeje bude dokončená stavba rodinného domu bez zařizovacích předmětů, sanity, obkladu, finální pokládky podlahové krytiny, obložek i dveří.
Rodinný dům může být rovněž dokončen "na klíč" včetně oplocení a zpevněných ploch.
Nemovitost vytápěná podlahovým teplovodním systémem s tepelným čerpadlem, kanalizace formou ČOV, obecní vodovod.
Součástí nemovitosti je rovinatý pozemek o velikosti 1052m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Příjezd k nemovitosti je zajištěn zpevněnou komunikaci, která při dokončení projektu bude včetně finálního povrchu. Nemovitost se nachází v nově vznikající zástavbě rodinných domu v okrajové části obce, v docházkové vzdálenosti centra Hnojníku (2km), i Komorní Lhotky, rovněž s rychlým napojením na rychlostní komunikaci D48 ve směru Ostrava, FM, Český Těšín.
Tento nadčasový dům zasazený do prostředí obklopené Beskydy bude splňovat vaše nejvyšší uživatelské nároky. Na dům máme již vyhotovené stavební povolení, a vy se můžete stát součástí projektu samotné výstavby rodinného domu tzv. "suchou cestou" , která je mnohem rychlejší než zděná varianta. Touto mimořádnou investiční příležitosti budete prezentovat Váš životní styl, pomůžete přírodě a smažete i uhlíkovou stopu. Foto v inzerci je vizualizační foto budoucí stavby.
Cena nemovitosti je včetně pozemku. Rádi vám ukážeme jinou Již realizovanou stavbu naživo.
Pokud vás nabídka zaujala a chtěli by jste bydlet již tento rok, neváhejte mě kontaktovat.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář