Novostavba RD 5+KK s garáží

Poloha zadaná inzerátem je obec.
Cena
Cena cena u makléře
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Horní Tošanovice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1378
Datum aktualizace 08.09.2023
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

René Di-Giusto

+420 734 443 632

Popis nabídky

Milujete přírodu, jste příznivci zdravého bydlení a máte rádi dřevo? Seznamte se tedy s touto jedinečnou patentovanou technologii zpracováním masivního dřeva formou MHM vrstvených prken bez použití jakýchkoliv chemikálii a lepidel, která předčí tvrdost zděných materiálu.
Touto mimořádnou investiční příležitosti pomůžete přírodě, respektive smažete uhlíkovou stopu.
Z tohoto certifikovaného stavebního materiálu vám nabízíme pasivní novostavbu RD - o dispozici 5+kk s garáží a parkovacím stáním v podhorské oblasti obce Horní Tošanovice. Táto stavba nabízí celkový užitný prostor až 189m2 a je situována do dvou pater. Přízemní část o velikosti 104m2 nabízí obývací pokoj s kuchyní o velikosti 38m2, ložnici, koupelnu se společným WC, technickou místnost a garáž. V patře jsou navrženy tři pokoje s koupelnou a WC.
Předmětem prodeje bude kolaudovaná stavba včetně zařizovacích předmětů, sanity, obkladu, finální pokládky podlahové krytiny, obložek i dveří.
Rodinný dům může být rovněž dokončen "na klíč" včetně oplocení a zpevněných ploch.
Nemovitost vytápěná podlahovým teplovodním systémem s tepelným čerpadlem, kanalizace formou ČOV, obecní vodovod.
Součástí nemovitosti je rovinatý pozemek o velikosti 1052m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Příjezd k nemovitosti je zajištěn zpevněnou komunikaci, která při dokončení projektu bude včetně finálního povrchu. Nemovitost se nachází v nově vzniklé části obce, s již probíhající výstavbou několika RD, v docházkové vzdálenosti centra Hnojníku (2km), i Komorní Lhotky, rovněž s rychlým napojením na rychlostní komunikaci D48 ve směru Ostrava, FM, Český Těšín.
Tento nadčasový dům zasazený do prostředí obklopeného Beskydy bude splňovat vaše nejvyšší uživatelské nároky. Touto stavbou rovněž budete prezentovat Váš životní styl. V tomto roce již začínáme s výkopovými pracemi, jejíž součástí bude i základová deska. Výstavba samotného rodinného domu "suchou cestou" je mnohem rychlejší, než zděná varianta a vy tak můžete bydlet již v první polovině roku 2024.
Pokud vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace týkající se této jedinečné stavby.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář