Obchodní jednotka v podloubí, náměstí Svobody

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena prostoru: 3 500 000
Poznámka REZERVOVÁNO
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Josefa Václava Sládka
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1492
Datum aktualizace 19.04.2024
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

Chcete být se svým podnikáním na očích? Nebo jen chcete snížit dopad inflace na Vaše finance? Pak pro Vás může být zajímavá nabídka této nemovitosti.
HELIX REALITY ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje prodej přízemní obchodní jednotky umístěné na frekventovaném místě na začátku podloubí náměstí Svobody v Místku, ul. J. V. Sládka.
Obchodní jednotka je v dobrém stavu a v současné době ji má v nájmu nájemce s velmi dobrou platební morálkou. Dle platné nájemní smlouvy je možnost jejího ukončení s tříměsíční výpovědní lhůtou.
Prostor, který se táhne přes celou délku domu, je klenbami opticky rozdělený na několik částí, celková užitná plocha činí cca 64 m2.
Šířka po celé délce je 3,55 m, jen ve dvou klenbách je zúžená na 2,65 m, v nejužší klenbě na 1,75 m. V zadní části s oknem je jednotka rozšířená o dvě místnosti sociálního zařízení (šatna, WC)
Rozměry: přední část 6,25 x 3,55 m, střední část 3,40 x 3,55 m, prostor mezi střední a zadní částí 1,55 x 3,55, zadní část s oknem 4,70 x 3,55 m, sklad/šatna s umyvadlem 1,3 x 3 m, WC 0,9 x 1,6 m.
Na podlaze je položena dlažba.
Vytápění jednotky elektřinou - přímotopy.
Do jednotky je přivedena voda z vedlejšího objektu.
Vstup do jednotky je bezbariérově přímo z ulice.
Parkování v nejbližším okolí je možné na městských placených místech s parkovacími hodinami.
Tato jednotka se způsobem využití - jiný nebytový prostor - je součástí víceúčelové stavby s čtrnácti bytovými i nebytovými jednotkami, která se nachází v památkové zóně.
REZERVOVÁNO

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář