Plně rekonstruovaný byt 2+1 včetně vybavení k okamžitému užívání

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena bytu: 2 550 000
Poznámka včetně vybavení bytu
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Janáčkova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1383
Datum aktualizace 12.04.2024
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Petr Adamec

+420 734 443 631

Popis nabídky

Chcete mít nebe na dosah ruky? A všechno ostatní jako na dlani?
HELIX REALITY Vám zprostředkuje převod družstevního podílu a práva na užívání bytu 2+1 v 11. patře v bezprostředním centru Místku, který se nabízí včetně veškerého vybavení. Do bytu je bezbariérový přístup.
Díky tomu je tento příjemný byt vhodný k okamžitému bezstarostnému užívání nebo také jako investiční nemovitost, která Vám bude hned generovat pravidelný měsíční příjem. Obvyklé měsíční nájemné bez služeb a energií u takto vybaveného činí 9000-10000 Kč.
Popis: předsíň se vstupem do ložnice a do obývacího pokoje - obojí s orientací na SZ, dále do kuchyně s francouzským oknem, pak také do koupelny a na samostatné WC. Všechna okna nabízejí impozantní výhled do širokého okolí.
Byt má splacenou anuitu, je tudíž možný okamžitý převod do osobního vlastnictví, byt je bez dluhů.
V nedávné době byt prošel celkovou důkladnou rekonstrukcí, při které se účelně využilo každé místo. Mimo jiné jsou v bytě nové omítky, rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody, plovoucí podlahy v pokojích a keramická dlažba v ostatních prostorách, plastová okna se žaluziemi. V kuchyni najdete kuchyňskou linku včetně spotřebičů, na kterou navazuje zděná spíž.
K bytu náleží sklepní kóje, k dispozici je v rámci společných prostor kolárna.
K Vaší bezpečnosti přispívá kamerový systém v domě. Dům má dva výtahy. Správu provádí SBD F-M.
Přednosti tohoto bytu: byt po celkové povedené rekonstrukci; možná volba převodu do osobního vlastnictví nebo ponechání v družstevním vlastnictví; prodej včetně vybavení = nastěhování bez další investice nebo připraveno k okamžitému pronájmu; nízké měsíční náklady na bydlení - ty činí jen 3323 Kč; 3 minuty od náměstí Svobody; bydlení mezi nebem a zemí.
Přijďte se do tohoto útulného bytu zamilovat. Rád Vás jím provedu.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář