Prodej bytového domu se zahrádkou, Frýdek

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena cena u makléře
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Míru
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1176
Datum aktualizace 28.04.2023
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji cihlový bytový dům s vlastním oploceným dvorem a zahrádkou. V domě jsou nádherné prostorné 4 byty o velikosti třikrát 3+kk a jeden byt 3+1.
Rozměry bytů v 1. NP: byt č. 1, 3+kk - 65 m2, byt č. 2, 3+1 - 99 m2,
2. NP: byt č. 3, 3+kk - 64 m2, byt č. 4, 3+kk - 105 m2.
Dům prošel kompletní kvalitní rekonstrukcí (2021-2022). K zateplení byl použit polystyrén tloušťky 22. Na střechu byl položen ekologicky nezávadný titanzinkový plech. Plech není nutno do budoucna opatřit ochranným nátěrem, jelikož jeho funkci splňuje povlak oxidu, který se vytváří na povrchu. Střecha je zateplena minerální izolací tlouštky 30-35 cm. Okna jsou plastová (trojsklo) a u většiny obytných pokojů v bytech jsou orientována na jih a východ. Sociální zařízení a kuchyně mají okna na sever a východ. orientována na jihozápad. Kuchyňské linky budou dodány dle požadavků zákazníka. Elektřina je v mědi, nové rozvody vody, plynu, odpady. Ve všech bytech jsou nové omítky, na podlahách je dlažba nebo vinyl. Dům je podsklepen. Ke každému bytu náleží prostorný sklep, plus jsou k dispozici další společné prostory, jež představují nepřeberné možnosti využití (posilovna, sauna aj.) Je připraveno zázemí na úklid společných prostor. V suterénu se nachází dva kondenzační kotle na zemní plyn a bojler na teplou vodu, zdrojem ohřevu teplé vody jsou sluneční kolektory. Na domě jsou instalovány bezpečnostní kamery. Každý byt má samostatný vodoměr a elektroměr.
Na pozemku je vzrostlý ořešák. Ve dvoře zaparkuje bez problémů 6 až 8 aut. Parkoviště je řešenou zámeckou dlažbou.
Dobrá dopravní dostupnost, zastávka MHD (bus 313) 5 min chůzí. Lískovec vlaková stanice cca 15 min chůzí. Za domem je les a kousek je to také k řece Ostravici. Podél Ostravice je vybudovaná pohodová cyklostezka až do Ostravy. Nedaleko je také frýdecký zámek s krásným parkem. Do centra Frýdku je to cca 5 min autem. Po dohodě s majitelem je možné i celý objekt pronajmout. Více informací Vám rádi sdělíme po telefonu.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář