Prodej dřevostavby s dalšími pozemky, Frýdek-Místek

KM - 27.06.2023 KM - 27.06.2023
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Cena
Cena prostoru: 8 500 000
Provize včetně provize
Lokalita
Obec Frýdek-Místek
Ulice Nové Dvory-Hlíny
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1355
Datum aktualizace 20.04.2024
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Štefan Fördös

+421 944 465 168
+420 774 111 088

Popis nabídky

Investiční příležitost - Dřevostavba s nevšedním interiérem a rozsáhlým pozemkem

Společnost HELIX REALITY Vám přináší jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti v části Nové Dvory. Tato nemovitost, známá v minulosti jako Ranč a oblíbeným procházkovým cílem mnoha rodin, v posledních letech sloužila jako korejská restaurace. Byla kompletně rekonstruována, avšak zachovala si svůj nezaměnitelný asijský styl a samostatné uzavíratelné boxy. Může sloužit jako restaurace, ale nabízí také širokou škálu možností jiného využití. Nicméně, protože se již několik let neužívala, je potřebné investovat do částečné rekonstrukce a oprav. Proto bylo také přistoupeno na snížení ceny.

Součástí prodeje jsou také další pozemky, které rozšiřují Vaše možnosti podnikání nebo investice. Patří sem zahrada a trvalý travní porost o rozloze 2 278 m2. Díky územnímu plánu je zde také výstavby několika rodinných domů, což přináší další perspektivu pro rozvoj a zhodnocení investice.

Nemovitost je vybavena elektrickými přímotopy, krbem a klimatizací pro vytápění. Voda je zajištěna obecní přípojkou, ohřev vody je realizován pomocí slunečních kolektorů a elektrického bojleru. Kanalizace je řešena žumpou, avšak plynná přípojka zatím na pozemek není přivedena.

Pro další podrobnosti a informace nás prosím kontaktujte. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme prohlídku nemovitosti.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář