Prodej horské chaty Ostrá, 720 m2, pozemek 4100 m2

Poloha zadaná inzerátem je obec.
Cena
Cena cena u makléře
Provize včetně provize
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Ostravice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1454
Datum aktualizace 19.02.2024
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Ing. Jana Čižmárová

+420 734 443 633

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji prosperující horskou chatu Ostrá, která se nachází na Ostravici v srdci beskydských lesů. Disponuje celkovou ubytovací kapacitou až pro 32 osob v 7 pokojích a 1 apartmánu, plně vybavenou kuchyni, společnými prostory, venkovním posezením před chatou a extra terasou v bezprostřední blízkosti chaty, ohniště. Hřiště pro děti u chaty je oploceno.
Chata má tři nadzemní podlaží a je po částečné rekonstrukci. V přízemí se nachází jídelna, kuchyň, technické zázemí (4 místnosti- výtah na sudy, bojler, tepelné čerpadlo, kotel na pevná paliva), WC. V mezipatře je šatna. V 1. p. se nachází společenská místnost, 3x WC, 2x pisoár, 3x sprcha, 5 pokojů
V 2. ⁠p. je 7x pokojů, 4x WC, 4x sprcha, 1x pisoár, 1 x apartmán s vlastním soc. zařízením
Parkování je zajištěno na parkovišti u chaty a na ulici. Z chaty se naskýtá krásný výhled do údolí řeky Ostravice. Ideální pro větší skupiny, rodiny s dětmi.
Rovnou od dveří můžete nasednout na kolo, vydat se na túru po turistické trase nebo se jen tak projít s kočárkem.
Ložnice a pokoje: 6 pokojů se 4 lůžky a 1 pokoj se 3 lůžky. 1 apartmán s 5 lůžky a vlastním sociálním zařízením. Stylová jídelna. Velká společenská místnost. Sociální zařízení: K dispozici společné sociální zařízení na každém patře. Jeden apartmán má vlastní sociální zařízení. Vytápění: Automatické. Řešeno tepelným čerpadlem. Dole v jídelně si můžete zatopit v krbu a udělat romantickou atmosféru.
Doprava, parkování: Informace Chata se nachází v kopci na polosamotě. Pokud je sníh na silnici, autem 4x4 lze vyjet dobře, ostatním doporučujeme mít sněhové řetězy. Navíc ze směru z Ostravice je dole značka Sněhové řetězy. Ze směru z Frýdlantu - Nová Ves tato značka není.
Stravování: Sdílená kuchyň pro společné vaření (3 sporáky včetně trouby, 2 lednice, myčka, komplet vybavení k vaření pro 40 osob, rychlovarná konvice, kávovar na kapsle Dolce Gusto). Venkovní ohniště a gril na dřevěné uhlí.
V roce 2020 byla architektem vypracovaná studie na možnou úpravu chaty - jejíž vizualizaci uvádíme ve fotkách. K dispozici v RK je i celá technická zpráva.
Výlety, atrakce, zábava: Krásná okolní příroda, kterou vede mnoho turistických a cyklotras, přímo v bezprostředním okolí chaty (Lysá hora, Ostrá hora) V blízkém okolí můžete nalézt třeba lanové centrum Opičárnu, koupaliště Sluníčko nebo krytý bazén se saunou 20min pěšky (Hotel Sepetná). V zimní sezóně je k dispozici řada běžeckých tratí i sjezdovek (Skicentrum Bílá, Skicentrum Malenovice, Golf Ostravice). Krásnou procházkou přímo z chaty se můžete vydat na Dvorek na domácí klobásu, čepované pivo, do PepeBakery na luxusní kávičku a dort nebo ke Kozičkám na zmrzlinu. Přímo na Ostravici vaří pivo v Beskydském pivovárku.
Možnosti koupání: koupaliště Ostravice - Sepetná, koupaliště F. n. O., přehrada Baška, bazén Frenštát pod Radhoštěm, přehrada Olešná, aquapark Frenštát p. R., aquapark Frýdek Místek - Olešná
Blízká lyžařská střediska: Malenovice – P.O.M.A. – Hutě, Na Čele - Ostravice, Lysá hora, Opálená.

Delší popis Skrýt popis

Kontaktní formulář