Naše služby

Nabízíme široké spektrum realitních služeb zejména pro oblast Frýdek-Místek, Ostravu, Beskydy a okolí. Již jsme však zrealizovali úspěšné prodeje nemovitostí nejen po celé Moravě, ale i v Čechách.

Ať už plánujete prodej nebo nákup svého vysněného domova, naši zkušení odborníci jsou zde, aby vám pomohli s každým krokem v tomto právně složitém a časově náročném procesu.

Poskytujeme odborné ocenění, přípravu nemovitosti k prodeji, tvorbu atraktivní prezentace a vyhledávání vhodných kupců. Díky našemu profesionálnímu přístupu zaručujeme rychlý a bezpečný prodej za nejlepší možnou cenu. Naše služby dále zahrnují kompletní správu nemovitostí, poradenství, právní servis a marketing.
 

Profesionální marketing

Pomůžeme Vám představit Vaši nemovitost potenciálním kupcům v nejlepším světle. K tomu využíváme různé marketingové nástroje. 

Základem jsou kvalitní fotografie a poutavý popis předností nabízené nemovitosti. 

Dle specifik nemovitosti může být žádoucí prezentovat nemovitost online nebo prostřednictvím video-prohlídky. Ta zajistí potenciálnímu kupci pěkný vizuální zážitek a možnost prohlídky v kteroukoli denní dobu. 

U nemovitostí, kde je to žádoucí a technicky možné, využíváme drony pro nádherné záběry z ptačí perspektivy, které ještě více umocňují jedinečnost místa. Působivé vizuální prezentace mohou výrazně ovlivnit rozhodování kupujících.

Hypoteční služby

Naši hypoteční poradci pro Vás najdou ideální řešení financování. Prozkoumají nabídky různých bank a vyberou nejvhodnější možnost vzhledem k Vaší situaci. Ušetříte tak čas, peníze i nervy. Naše služby znamenají snadný a bezstarostný přístup k financování Vašeho nového domova.

Pojišťovací služby

Zajistíme ochranu Vašeho domova proti nepříznivým událostem, od přírodních katastrof po odcizení. Vybereme pro Vás výhodné pojištění, abyste mohli klidně spát s vědomím, že Váš domov je v bezpečí.

Právní služby

Zajišťujeme právní dokumenty na míru Vašim potřebám – od kupních smluv a smluv o úschově kupní ceny až po návrh na vklad do katastru nemovitostí nebo plné mocí pro zastupování př prodeji nemovitosti. Garantujeme, že vše bude probíhat v souladu s právem a bez komplikací. Kompletní právní servis nám poskytuje advokátkou JUDr. Lenka Mecová, v jejíž kanceláři podepisujeme s klienty kupní smlouvy a ověřujeme podpisy.

Přepis energií

Nedílnou součástí prodeje nebo pronájmu nemovitosti je taky přepis energií. I v tomto Vám vše maximálně ulehčíme. Jelikož zastupujeme společnosti ČEZ a Innogy, k přepisu energií k vybranému dodavateli dojde bez potřeby Vaší osobní návštěvy kanceláře dodavatele. Vše vyřídíme za Vás.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: email: lname: