Staň se tipařem

Chcete si přivydělat, aniž byste museli investovat velké úsilí nebo mít speciální dovednosti? Pokud ano, pak se staňte tipařem pro HELIX REALITY a využijte jedinečné příležitosti k vydělání!

Tipař – to je ten, kdo má v okolí kontakty na prodávající nemovitostí a rád by získal zajímavou odměnu jen za to, že nám dá tip na potenciálního klienta. Stačí mít telefon či e-mail a ochotu sdílet informace o nemovitostech, které jsou na prodej. Tento přivýdělek je ideální pro studenty, důchodce, maminky na mateřské či zaměstnance, protože nevyžaduje žádné speciální znalosti ani dovednosti, a nemusíte se obávat žádných závazků či povinností.

Jak to funguje? Jednoduše! Pokud znáte někoho, kdo prodává svou nemovitost, stačí nám dát tip. My se postaráme o další kroky. A co je nejlepší? Za každý platný tip získáte velkorysou odměnu!

Například, váš kamarád se stěhuje a potřebuje prodat svůj byt. Doporučíte mu HELIX REALITY a my s ním uzavřeme smlouvu. Jakmile je smlouva podepsaná, vy si vyděláte! Ať už se nemovitost prodá nebo ne, odměna je vaše.

Neváhejte a využijte této skvělé příležitosti k snadnému vydělání peněz! Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@helixreality.cz nebo na telefonním čísle +420 774 774 655 a staňte se tipařem ještě dnes!

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: lname: