Podporujeme

Jsme více než jen realitní kancelář; žijeme ve Frýdku-Místku, a tak se angažujeme v místní komunitě a podporujeme sportovní týmy a organizace. Věříme, že spolupráce s místními organizacemi pomáhá budovat silnější a prosperující komunitu.
 

Lesní školka Bezinka

Lesní školka Bezinka je harmonickým spojením dětského světa a přírody. V tomto prostředí děti prožívají každodenní radosti venku, objevují lesní tajemství a nasávají atmosféru ročního cyklu. Zkušení pedagogové vytvářejí bezpečné prostředí, ve kterém se děti mohou plně rozvíjet, a zároveň podporují volnou hru i strukturované aktivity. Jako v jedné velké rodině se děti učí projevovat upřímný zájem o druhého, společně pracovat a objevovat svět kolem sebe. Fajnové zázemí s dvěma jurty, permakulturní zahradou a lesními prostory nabízí možnosti pro dětské tvoření a hry.
Odkaz: https://www.lmsbezinka.cz/

TJ Sokol Frýdek-Místek

TJ Sokol Frýdek-Místek je volejbalový klub, který poskytuje příležitost mladým lidem k rozvoji jejich dovedností a vášně pro tento sport. Klub má širokou škálu týmů pro různé věkové kategorie a úrovně dovedností. Jeho A-tým je účastníkem České volejbalové extraligy žen. Klub poskytuje komplexní tréninkové programy vedené zkušenými trenéry, kteří pomáhají hráčům zdokonalovat techniku, taktiku a fyzickou kondici. Důraz je kladen nejen na výkonnostní stránku, ale také na sportovní etiku a týmovou práci. Klub se aktivně zapojuje do místní komunity prostřednictvím pořádání volejbalových akcí, školních programů a charitativních aktivit. Je si vědom své role ve společnosti a snaží se podporovat zdravý životní styl, týmovou práci a sportovní duch ve svém okolí.
Odkaz: https://www.volejbalfm.cz/

První SC Staré Město

První SC Staré Město je fotbalový klub s bohatou historií a vášní pro sport. Založen v roce 1933, klub se stal nedílnou součástí sportovního života ve Starém Městě, které poskytuje skvělou kulisu pro vášnivé fanoušky a hráče.

Klub se může pochlubit úspěchy na místní i regionální úrovni, a to jak v mládežnických kategoriích, tak i ve vyšších soutěžích. První SC Staré Město je znám svou silnou fotbalovou kulturou a důrazem na rozvoj mladých talentů.

V klubu panuje přátelská atmosféra a pevné společenství, které spojuje fanoušky, hráče a trenéry. První SC Staré Město není jenom fotbalový klub, je to rodina, která sdílí lásku k fotbalu a vášeň pro sport.
Odkaz: https://prvni-sc.cz/

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fullname: fname: email: lname: